35. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Napfényes házak
99

Nagy Oszkár (1883-1965)

Napfényes házak

Olaj, fa, 50x62,5 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 750 000 Ft