56. aukció (2017 október)
Boldizsár István (1897-1984) Nagybányai részlet a kereszt-heggyel, 1922
38

Boldizsár István (1897-1984)

Nagybányai részlet a kereszt-heggyel, 1922

Olaj, vászon, 65,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár NB 1922.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft