56. aukció (2017 október)
Boldizsár István (1897-1984) Virágcsendélet, 1922
193

Boldizsár István (1897-1984)

Virágcsendélet, 1922

Olaj, vászon, 66,5x52,5 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár Nagybánya, 1922 Hátoldalon: Korom Pál házfőnök tulajdona
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft