61. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Nagybányai rét a református templommal (Templom vasárnap reggel), 1924 körül
187

Orbán Dezső (1884-1987)

Nagybányai rét a református templommal (Templom vasárnap reggel), 1924 körül

Olaj, vászon fán, 44,5x65 cm
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva :

¦ BÁV 65. árverés, 222. tétel

Kiállítva és reprodukálva :

¦ Egy európai, vándorúton. Orbán Dezső 1884-1987. Városi Művészeti Múzeum, Győr, 2009. november 20. – 2010. január 17. 43. és 76. oldal

Reprodukálva :

¦ Nemes Galéria Évkönyv. Nemes Galéria, Budapest, 2002. 34. oldal