61. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Szénszállító hajó a Szajnán, 1925
206

Orbán Dezső (1884-1987)

Szénszállító hajó a Szajnán, 1925

Olaj, papírlemez, 78x58 cm
Jelezve balra lent: Orbán 1925
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva :

¦ Orbán Dezső festőművész gyűjteményes kiállítása. Kaposvár, 1925. december

¦ Orbán Dezső kollektív kiállítása. Szeged, 1926. április