27. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nagybányai táj a Keresztheggyel, 1910
83

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Nagybányai táj a Keresztheggyel, 1910

Olaj, karton, 48x70 cm
Jelezve balra lent: Iványi Grünwald Nagybánya
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft