27. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Poros úton
120

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Poros úton

Olaj, vászon, 50,5x66 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 650 000 Ft