Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nagybányai táj I., 1907-1908
61

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Nagybányai táj I., 1907-1908

Olaj, vászon, 114,5x135,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla