69. Tavaszi Aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Nagybányai táj kazlakkal, 1906
149

Czigány Dezső (1883-1938)

Nagybányai táj kazlakkal, 1906

Olaj, vászon, 42,5 x 47,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 14 000 000 Ft