69. Tavaszi Aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Házaspár, 1906
145

Czigány Dezső (1883-1938)

Házaspár, 1906

Olaj, vászon, 80 x 89,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány D. 1906
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 4 800 000 Ft

  • egykor Engelmann Zsigmond gyűjteményében