40. aukció
Mikola András (1884-1970) Nagybányai tavasz, 1923
66

Mikola András (1884-1970)

Nagybányai tavasz, 1923

Olaj, vászon, 41,5x54 cm
Jelezve jobbra lent: Mikola Hátoldalon felirat: Az új ref. Egyháznak templom javítási alapra Nbánya 923 dec Mikola András
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 500 000 Ft