40. aukció
Mikola András (1884-1970) Piactér
15

Mikola András (1884-1970)

Piactér

Olaj, vászon, 49,5x62 cm
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria 35. árverés, 11. tétel