Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Nagybányai utca, 1909
84

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Nagybányai utca, 1909

Olaj, vászon, 41,5x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba Vilmos 909