Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Ziffer Sándor arcképe, 1908
75

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Ziffer Sándor arcképe, 1908

Olaj, vászon, 100x80 cm
Jelezve jobbra lent: Guillaume Perlrott