73. őszi aukció
Dömötör Gizella Nagybánya
5

Dömötör Gizella 1894-1984

Nagybányai utca

Olaj, papírlemez, 49,5 x 70,5 cm
Jelezve jobbra lent: M Dömötör G (bekarcolva)
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 600 000 Ft