73. őszi aukció
Dömötör Gizella Nagybánya
121

Dömötör Gizella 1894-1984

Templom fákkal

Akvarell, pasztell, papír, 52 x 65,5 cm
Jelezve jobbra lent: M. Dömötör G.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft