52. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nagybányai utca télen, 1924
194

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybányai utca télen, 1924

Olaj, vászon, 50x50,5 cm
Jelezve balra lent: NB. Kádár Géza 1924
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft