52. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Napfényes utca Nagybányán, 1936
30

Kádár Géza (1878-1952)

Napfényes utca Nagybányán, 1936

Olaj, vászon, 80x89 cm
Jelezve balra lent: Kádár Géza 1936
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft