60. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Nagybányai utcarészlet a református templommal, 1930-as évek
178

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Nagybányai utcarészlet a református templommal, 1930-as évek

Olaj, vászon, 73x53,5 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft