Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Galimberti Sándor (1883-1915) Nagybányai városrészlet (Háztetők), 1906-1907 között
25

Galimberti Sándor (1883-1915)

Nagybányai városrészlet (Háztetők), 1906-1907 között

Olaj, vászon, 75x65 cm
Jelezve balra lent: Galimberti