Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Galimberti Sándor (1883-1915) Nagybányai bányászudvar, 1907
26

Galimberti Sándor (1883-1915)

Nagybányai bányászudvar, 1907

Olaj, vászon, 65x54 cm
Jelezve balra lent: G.S.