Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Boromisza Tibor (1880-1960) Nagybányai vásár, 1913
129

Boromisza Tibor (1880-1960)

Nagybányai vásár, 1913

Olaj, vászon, 65x76 cm
Jelezve balra lent: Boromisza Tibor