74. Téli aukció
Szőnyi István jelenet
18

Szőnyi István (1894-1960)

Nagymosás

Akvarellel színezett litográfia, papír, 24,5 x 37,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi István
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft