45. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Nagyvárosi este
80

Biai Föglein István (1905-1974)

Nagyvárosi este

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve jobbra fent: Biai
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 320 000 - 480 000 Ft