45. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Párizsi mulatóban
90

Biai Föglein István (1905-1974)

Párizsi mulatóban

Olaj, vászon, 75x100 cm
Jelezve hátoldalon: Föglein
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
• Mű-Terem Galéria 18. árverés, 97. tétel