9. aukció
Balla Béla (1882-1965) Napfényben (A felsőbányai Bódi tó), 1927
137

Balla Béla (1882-1965)

Napfényben (A felsőbányai Bódi tó), 1927

Olaj, vászon, 89x108 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalán: "Napfényben" Felsőbányai Bódi tó 1927 május…. Miklós főszolgabíró barátomnak őszinte tiszteletem jeléül Balla Béla
Kikiáltási ár: 300 000 Ft