9. aukció
Balla Béla (1882-1965) Tükröződés
133

Balla Béla (1882-1965)

Tükröződés

Olaj, fa, 41,5x50 cm
Jelezve balra lent: BB.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft