51. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Napfényes utca
25

Nagy Oszkár (1883-1965)

Napfényes utca

Olaj, vászon, 68x58,5 cm
Jelezve balra lent: Nagy. Oszkár.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft