57. aukció
Halápy János (1893-1960) Napkelte a stégen, 1950 körül
216

Halápy János (1893-1960)

Napkelte a stégen, 1950 körül

Olaj, vászon, 51,5x67,5 cm
Jelezve jobbra lent: Halápy
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 700 000 Ft

‣ Bodnár Éva: Halápy János.
Corvina Kiadó, Budapest, 1978. 34. kép (téves mérettel)