26. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Naplemente
60

K. Spányi Béla (1852-1914)

Naplemente

Olaj, fa, 35,5x45 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft