26. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Naplemente gólyával
49

K. Spányi Béla (1852-1914)

Naplemente gólyával

Olaj, fa, 44x34,5 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft