43. aukció
Tornyai János (1869-1936) Naplemente
33

Tornyai János (1869-1936)

Naplemente

Olaj, karton, 24x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft