9. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Napnyugta, 1969
180

Marosán Gyula (1915-2003)

Napnyugta, 1969

Olaj, vászon, 60x61 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán, jelezve hátul: Marosán 1969
Kikiáltási ár: 500 000 Ft