9. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Piros kompozíció, 1947
58

Marosán Gyula (1915-2003)

Piros kompozíció, 1947

Olaj, vászon, 50x69 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán 1947
Kikiáltási ár: 600 000 Ft