68. Aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Napsütötte ház, 1938
86

Nagy Oszkár (1883-1965)

Napsütötte ház, 1938

Olaj, vászon, 61 x 80 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 938
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft