Szikrázó tél
Olaj, papírlemez, 72,5 x 65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 500 000 - 10 000 000 Ft
Kiállítva és reprodukálva:
– Best of Műterem. Szerk.: Virág Judit-Törő István. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2008, kat.: 46.