12. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Napsütötte müncheni utca, 1910
81

Ferenczy Valér (1885-1954)

Napsütötte müncheni utca, 1910

Olaj, vászon, 60x76 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy Valér München 1910
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft