12. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Parkban
167

Ferenczy Valér (1885-1954)

Parkban

Olaj, vászon, 62x90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 750 000 Ft