13. aukció
Egly Sári (1902-1971) Napsütötte park ősszel
93

Egly Sári (1902-1971)

Napsütötte park ősszel

Olaj, vászon, 46x62 cm
Jelezve balra lent: Égly
Kikiáltási ár: 280 000 Ft