12. aukció
Juszkó Béla (1877-1969) Napsütötte udvar, 1912
168

Juszkó Béla (1877-1969)

Napsütötte udvar, 1912

Olaj, vászon, kartonon, 44x60 cm
Jelezve jobbra fent: 1912, Juszkó, Szatmárnémeti
Kikiáltási ár: 160 000 Ft