64. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Narancsos csendélet Buddha szoborral, 1937
152

Vörös Géza (1897-1957)

Narancsos csendélet Buddha szoborral, 1937

Olaj, vászon, 100x60 cm
Jelezve balra lent: Vörösgéza 37.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited :

¦ KUT – Képzőművészek Új Társasága Jubiláris Kiállítás, Nemzeti Szalon, Budapest, 1937. november 21. – december 5., katalógus: 157.

¦ Vörös Géza festőművész kiállítása, Alkotás Művészház, Budapest, 1944. március 5-15., katalógus: 44.