64. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Virágcsendélet
193

Vörös Géza (1897-1957)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 60x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft