40. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Néró kútja, 1852
58

Telepy Károly (1828-1906)

Néró kútja, 1852

Olaj, vászon, 53x73 cm
Jelezve balra lent: Telepy K. 852., Jelezve hátoldalon: Telepy Károly 852
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft

•Telepy Katalin: Telepy Károly. Corvina Kiadó, Budapest, 1980. 18. oldal