40. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Sümegi várkapu, 1890
36

Telepy Károly (1828-1906)

Sümegi várkapu, 1890

Olaj, fa, 26,5x37,5 cm
Jelezve balra lent: Telepy K. 890.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 750 000 Ft

•Telepy kiállítás.Műcsarnok, Budapest, 1906. katalógus: 484.