69. Tavaszi Aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Nizzai részlet, 1927 körül
139

Czigány Dezső (1883-1938)

Nizzai részlet, 1927 körül

Olaj, vászon, 68 x 51,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány Nice
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft