47. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Nő a rózsafánál (Rózsatő), 1912 körül
121

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Nő a rózsafánál (Rózsatő), 1912 körül

Olaj, lemezpapír, 53x37 cm
Jelezve jobbra középen: Gulácsy
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

A hátlapon: Völgyessy Ferenc tulajdonosi cédulája pecséttel és aláírással (képcím: Nő a rózsafánál); Hidas László neve és címe kézírással illetve külön a kép adataival egy vignettán (képcím: Nő rózsafával); áthúzva a “