21. aukció
Holló László (1887-1976) Nő konyhában, 1948
137

Holló László (1887-1976)

Nő konyhában, 1948

Olaj, farost, 65,5x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Holló L. 48
Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Holló László festményeinek jegyzéke, katalógus: 1948/7. In.: Bíró Katalin: Holló László (1887-1976) olajfestményei. Debrecen, 1987.

Kiállítva: • Holló László festőművész kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1961. február • Holló László festőművész kiállítása, Déri Múzeum, Debrecen, 1961. március