21. aukció
Holló László (1887-1976) Tócoskerti tanya, 1948
179

Holló László (1887-1976)

Tócoskerti tanya, 1948

Olaj, vászon, 50x68 cm
Jelezve balra lent: Holló L 1948, jelezve jobbra lent: Holló L.