8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
fe Lugossy László (1947- ) Nő libával, 1997
52

fe Lugossy László (1947- )

Nő libával, 1997

Olaj, papír, 83,5 x 118,5 cm
Jelezve jobbra lent: fe Lugossy L.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 600 000 Ft