8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
fe Lugossy László (1947- ) A létra nincs útban, 1996
61

fe Lugossy László (1947- )

A létra nincs útban, 1996

Olaj, farostlemez, 85 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: feLL ‛96.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 600 000 Ft

– Publikus magánügyek, MűvészetMalom Szentendre, 2019. március 28. – május 12.
– A Szölke-Gyűjtemény, MANK Galéria, Szentendre, 2020. október 28. – november 22.

– Wehner Tibor: A Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 252. oldal